به فروشگاه addtrolly خوش آمدید

درباره ما

درباره فروشگاه آنلاین Addtrolly

زیبایی را به پوست خود ببخشید

فروشگاه آنلاین ادترولی با هدف تامین محصولات با کیفیت مراقبت از پوست و مو از سال 1399 آغاز به فعالیت نموده و تلاش مداوم مجموعه، پاسخگویی و رفع نیازهای شما عزیزان در رسیدگی و مراقبت از پوست خود از طریق ارائه محصولات، مشاوره و افزایش سطح آگاهی شما در این رابطه می باشد.
ارائه اطلاعات ، ویژگی ها و مزایای هریک از محصولات در کنار فراهم کردن امکان مقایسه بین آنها، این قابلیت را به شما عزیزان می دهد تا متناسب با نوع پوست و نیاز خود، بهترین گزینه را انتخاب نمایید. همچنین با ارائه ویدئوهای آموزشی، طرح توصیه های متخصیصن سرآمد این رشته در سطح جهانی در مورد موضوعات مرتبط با مقوله پوست و مو، راهنماهای خرید و ... تلاش می نماییم تا شما مخاطبین عزیز را در جریان آخرین مطالب و نکته های مرتبط قراردهیم.
. فروشگاه آنلاین اد ترولی دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد که این امکان و اطمینان را برای پرداخت های آنلاین مشتریان گرامی فراهم می آورد. همچنین با اتصال فروشگاه به شبکه توزیع و ارسال، امکان محاسبه هزینه حمل در هنگام ثبت سفارش با توجه به موقعیت دریافت کالا در اقصی نقاط کشور بصورت آنلاین فراهم شده است. همچنین برای مشتریان ساکن شهر تهران گزینه ارسال سریع نیز فعال می باشد. در انتها لازم به ذکر است این مجموعه تلاش دارد تا بتدریج با افزودن سایر محصولات و گسترش سبد کالایی فروشگاه، طیف گسترده تری از نیازهای مخاطبین گرامی خود را برآورده نماید.

سبد خرید
اینستاگرم واتس آپ واتس آپ
ما از کوکی ها برای بهبود تجربه شما در وب سایتمان استفاده می کنیم. با مرور این وب سایت، شما با استفاده از کوکی ها موافقت می کنید.
شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.
فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من
×